pátek 23. srpna 2013

Ziaja - kozí mléko krém na ruce

Dnes bych vám chtěla něco říct o tomto krému na ruce od Ziaji, který se stal mým společníkem v kabelce i na cestách. S tímto krémem jsem se poprvé setkala v Dubnovém senzaboxu (nyní už ladybox). Po několika měsících se mi objevil doma další, a musím říct že vždycky když někam jedem s rodinou tak tento krém vyndám z kabelky a všichni si musí povinně namazat ruce :-D
Celkově obaly produktů od Ziaji se mi moc líbí, a to hlavně díky tomu že každá kolekce má svojí určitou barvu, a díky její jednoduchosti. Konzistence je hutnější ale zároveň je lehký a snadno se roztírá. Vsákne se poměrně rychle a protože není mastný můžete po chvilce ruce zase normálně používat. Není to tak že by jste si ruce namazali krémem a pak museli půl hodiny čekat na to než se vám vsákne. Já osobně mám ráda krémy které se rychle vsáknout aby mně pak nemohli v něčem omezovat.


Když si s tímto krémem mažu ruce tak ho použiji i na nehtovou kůžičku.V originálních informacích se píše že krém posiluje nehty a zmenšuje sklon k třepení a lámání, tak proč to nezkusit? Pak mám aspoň ten dobrý pocit že jedním krokem jsem splnila hned dvě věci, a toho příjemného hebkého pocitu se nemůžu nabažit.


Dávkování je praktické, a toto s otevíracím víčkem více ocením než to šroubovací.
O této kozí řadě bych ještě něco ráda řekla, a to že má celkem 12 produktů, jejich cena nepřesáhne 120kč (krém na obličej, krém pod oči, krém na ruce, maska na ruce, mléko s tonikem 2v1, noční krém, pleťová maska, regenerační koncentrát na ruce, sprchový krém, tělové máslo, tělové mléko a tělový balzám). Ostatní produkty k zakoupení najdete zde.


Krému stačí opravdu málo na to aby ruce hydratoval, zvláčnil a zregeneroval (Obsahuje vitamín A, E a provitamín B5).
Cena tohoto krému na ruce je okolo 60kč, přičemž v jeho rodné zemi Polsku ho určitě koupíte levněji.
DOPORUČUJI ho všem, určitě i těm kteří hledají nějaký nový krém na ruce.
Pro mě je to zatím jednička mezi krémy na ruce... uvidíme jestli ho někdo překoná.

Originální informace o krému a e-shop najdete zde.
Máte s tímto krémem nějaké zkušenosti? Jaký je váš oblíbený krém na ruce?