pondělí 19. srpna 2013

Balea - odličovací tampónky s olejem

O této metodě odličování (pomocí napuštěného odličovacího tampónku) jsem snad nikdy neslyšela. Možná jen napuštěné tampónky s odlakovačem na nehty, ale tohle jsem viděla jen u Balei. Jednou jsem si řekla že to zkusím a čekala jsem kladné výsledky.


Tampónky jsou v malé krabičce s víčkem, což by podle mého bylo ideální na cesty (nemusíte sebou brát odličovač a tampónky zvlášť). Koupila jsem si raději waterproof aby mi šla řasenka co nejlépe odlíčit, ale prodávají je i v normální verzi. Když jsem krabičku poprvé otevřela a sundala ochranný alobal, tak jsem zjistila že je tam toho tak polovina.


V balení je 50ks tampónků, napuštěných odličovačem. Jsou opravdu tenké, mastné a na očích nejsou vůbec příjemné -spíš je dráždí. Už při prvním používání mi tampónky nevoněly.


Nejen že vám oči zamastí, ale absolutně nic s tím neodlíčíte. Řasenka se rozžmolkovala a posunula se pod oko, bohužel tohle podle mého není žádné odlíčení. Při aplikaci jsem měla pocit jako kdybych každé mé řase ubližovala, a taky že bohužel ano, pokaždé mi alespoň 4 řasy vypadly. Rostlinný olej s vitamínem C a E by měl chránit a pečovat o okolí očí, ale já měla pocit že mi jen oči zamastil a podráždil. Pro úplné odlíčení jsem musela použít ještě jiný odličovač očí, protože ten olejovitý film byl opravdu nesnesitelný. Zápach z tampónků byl celkem neúnosný, byla z nich cítit taková chemie.


V levo na fotce: tampónkem jsem přetřela kůži aby jste viděli že jsou opravdu mastné.
V pravo na fotce: Takto vypadal použitý odličovací tampónek.
Cena jednoho tohoto balení je asi 30kč.


Bohužel mně tyto odličovací tampónky zklamaly, ale za 30kč co jsem mohla čekat. Kdyby tento odličovací produkt dělala i jiná firma, ráda bych to vyzkoušela a porovnala, ale mám pocit že jsem to nikde neviděla. Toto jsou zbytečně vyhozené peníze a to ani nemluvím o tom, že se po pár měsících hned zkazily.


Máte někdo zkušenost s těmito odličovacími tampónky? Jaký je váš oblíbený odličovač očí?